وقتی نفس به دنیا اومد، من (حانیه) و همسرم (صالح) مشغول بچه داری و بزرگ کردن این فرشته کوچولو شدیم. به مرور زمان احساس کردیم که در کنار نگرانی ها و دل مشغولی های بزرگ شدن نفس، با چالش بزرگِ دیگری هم رو به رو هستیم!

“چالشِ خریدِ مایحتاجِ روزمره نفس”

در کنارِ شب بیداری ها، گریه های شبانه کولیکی، واکسن ها و تب کردن هاش؛ با این دغدغه ها مواجه بودیم که:

  • بهترین پوشکی که مناسب نفس باشه چیه؟ کدوم برند ایرانی یا خارجی؟ حساسیت بهش نده؟ نسوزه؟ چندتا بگیرم؟ …
  • بهترین قطره A+D ای که برای رشد و تشکیل جمجمه (فرق سر) نفس توی بازار هستش بنا به نظر پرشکان و متخصصین چیه؟
  • بهترین قطره آهن برای تشکیل صحیح و کامل رشته عصبی و ستون فغرات و مغز نفس چیه؟
  • بهترین مولتی ویتامینی که مکمل رشد قد و وزنیه نفس باشه ایرانیه یا خارجی؟
  • برای حموم بردن نفس، از چه شامپوهای سر و بدنی استفاده کنیم؟ ایرانی ها خوبن یا باید به سراغ خارجی ها بریم؟ چرا؟
  • برای تعویض پوشک نفس از چه کرم یا پماد هایی میشه استفاده کرد که دخترمون اذیت نشه و نسوزه؟
  • کجا بریم که بتونیم خریدهامون رو کامل اونجا انجام بدیم و خیالمون هم از بابت اصل بودن و تاریخ انقضاء هاشون راحت باشه؟ و اینکه آیا در شرایط خوبی از خریدهامون توی فروشگاهشون یا داروخانه نگهداری کرده اند یا نه؟

خدایِ من، چقدر دغدغه ها زیاده و ما هم درگیر کلی کار و مشغله توی زندگی مون هستیم! خییلی سخت بود برامون ولی خدا رو شکر الان توی این نزدیک یک و نیم ساله شدن نفس، خیلی قضیه فرق کرده چون وقت زیادی رو من و همسرم گذاشتیم و تحقیقات بازار انجام دادیم. بررسی کردیم که بهترین ها چی هستن و چرا. با بهترین و سرشناس ترین و باتجربه ترین اساتید و پزشکان ایران و تهران مشورت کردیم و مشورت گرفتیم. از کلللی مادر و پدر دیگه یاد گرفتیم و همنشینی کردیم باهاشون…

و حالا تصمیم گرفتیم در کنار اینکه تجربیاتمون رو با شما پدر و مادرهای عزیز به اشتراک بگذاریم؛ بستری رو هم فراهم کنیم که شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به خرید مایحتاج ضروری و روزمره فرزندانتون اقدام کنید. تمام هم و غم شما عزیزان رو درک میکنیم و با پوست و استخونمون حس میکنیم مثل وقت کم و محدودی که دارید، هزینه های بالا و فروشنده های کم انصاف، مکافاتِ رفت و آمد با کوچولوهاتون توی این ترافیک و خب متاسفانه کرونا هم که مزید بر علت شده…

وب سایت “HanisaBaby.ir” رو راه اندازی کردیم و برای جلب اطمینان بیشتر و آسودگی خاطر شما، نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ملی ستاد ساماندهی و کد شامد از نهادهای دولتی و ذیربط براش گرفتیم.

همواره خیلی خوشحال خواهیم شد تا نظرات و پیشنهاداتتون رو بشنویم تا HanisaBaby رو بهتر و بهتر کنیم برای حضور شما نازنینان.

شاد، سلامت و موفق باشید

حانیه و صالح